Vinylové podlahy VINYLcomfort

zaruka

Kolekcia Vinylcomfort je novým výrobkom z rady podláh WICANDERS. Jedná sa o korkovú plávajúcu podlahu, kde vrchnú nášlapnú vrstvu tvorí DESIGN VINYL v hrúbke 1,8mm. Podlahy VINYLComfort Wicanders, výrobky portugalskej spoločnosti Amorim, sú jedinečnými podlahovými krytinami, v ktorých sa prejavujú unikátne vlastnosti korku. V súlade s najnovšími trendami v podlahovinách je VinylComfort nová koncepcia plávajúcich podlách Luxury Vinyl Tile ( LVT ) s dokonalou interpretáciou textúr dreva.
Podlaha VinylComfort je mimoriadne odolná voči každodennému používaniu a opotrebeniu. Je vhodná pre Váš život doma, v kancelárií, či obchode. Dvojitá korková vrstva parkety poskytuje zníženie hluku, nárazu a tepelnú izoláciu. Poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a harmonické prostredie. Rýchla montáž a jednoduchá a hygienická údržba sú samozrejmosťou.

vinyl realizacia
Kolekcia Vinylcomfort sa vyrába v prevedení plávajúcej podlahy, s kvalitným zámkovým systemom CORKLOC v rozmeroch 905x290x10,5mm (dekory mramor) a 905x185x10,5mm (dekory drevo).
vinyl realizacia
Podlaha WICANDERS Vinylcomfort je moderný výrobok priateľský k životnému prostrediu. Splňuje najnáročnejšie podmienky na moderné bývanie a je vhodná do bytových priestorov s vysokou záťažou (23) a do komerčných priestorov so strednou zaťažou (32).

Dekory kolekcie

Alaska Oak
Cena za m2: 53€
Rozmery: 905x185x10,5mm
Povrch. úprava: lak HPS
Chalk Oak
Cena za m2: 53€
Rozmery: 905x185x10,5mm
Povrch. úprava: lak HPS